KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.

Join the forum, it's quick and easy

KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.
KUSADAK ONLINE! FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije...

5 posters

Ići dole

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Empty ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije...

Počalji od DragoljubNikolic Sre 6 Jan - 19:22:08

Ovo stvarno moram da kazem.Ja sam u trenutku pisanja ovoga threada,treci razred srednje skole,a glasine o ADSL-u su pocele kada sam bio sesti osnovne,pocevsi od 2005. godine svaki put,2-3 nedelje pred Novu godinu neki duduk pomene ADSL stize pre Nove Godine,stigla oprema(navodno jos u oktobru),ali da je to tacno je treba njima 3 meseca ako su sve potrebno nabavili da postave,ali u redu.2005 je bila prva godina te lagarije,2006 druga,2007 treca,2008 cetvrta,2009 peta godina da neki ovde veruju u tu zabludu ,,ADSL pre Nove godine stize".Aha,ali u nekom drugom zivotu,a ne ovom.Kada neko moze da dopusti da ga 5 puta zajebu i da poveruje u to ?Je li nam nedostaje mozdanih celija,jesmo li se umoril od svega sto nas je u XX veku zadesilo ili sta ?Ovo sam napisao jer me stvarno to nervira,i to bas bas.Rekao sam,jedine neke realne sanse za ADSL postoje kada (nikad) budu uveli drugog operatera za fiksni telefon.Tada su tek realne sanse.Ovako imate sansu za brz net,ima onaj mts ili telenor,ili modem,znaci imate.Sto bi neko ugadjao gradjanima drugoga reda,je li?Tek teke ce postojati,kazem postojati realne sanse za ADSL,ali dajte ljudi,zasto bi neko tek tako uveo ovde to?Na svu srecu,na prolece 2009. uveden je bezicni internet tako da deo nas Kusacana moze da koristi brz internet.Mene licno sada mnogo zabole za ADSL,ja imam.A vi koji nemate vi uvedite telenor,i surfujte.Pozdrav svima,dragi moji Kusacani. ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Icon_santa Srecna Nova godina i Bozic.
DragoljubNikolic
DragoljubNikolic

Muški
Godina : 32

Nazad na vrh Ići dole

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Empty Re: ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije...

Počalji od hellboy Pet 8 Jan - 4:13:06

Mislis da si se ti nacekao?Ja jos od od 2003-4,jos od one prve reklame (takozvana analogno digitalna sezam pro linija ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Lol )cekam.Samo ja imam preko 30 prijava. A oni jebu li jebu.Od kako imam wireless ja sam se preporodio i prezadovoljan sam.Iz principa sada ne bih uzimao adsl ,pa kad bi ga davali i za Dz.
hellboy
hellboy

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Empty Re: ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije...

Počalji od Laki Pet 8 Jan - 14:10:06

Neću ni ja da ga uzmem iz principa. A i skuplji je. Kako god okreneš. Imam i ja brdo prijava kod svih mogućih provajdera, ali kad me budu zvali reći ću im da imam bolje ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Icon_biggrin
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Empty Re: ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije...

Počalji od DragoljubNikolic Ned 10 Jan - 23:21:41

Sada me zabole mnogo za ADSL ... ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Icon_jokercolor
DragoljubNikolic
DragoljubNikolic

Muški
Godina : 32

Nazad na vrh Ići dole

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Empty Re: ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije...

Počalji od medicus Pet 22 Jan - 13:41:50

Pa, i ja sam dao doprinos ovoj zajedničkoj stvari! Preselio sam telekomov ADSL na fiksni br. u Kusadku, i sad tamo čami dok se ''ne steknu infrastrukturni uslovi''...
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Empty Re: ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije...

Počalji od sladjan Sre 10 Mar - 20:55:07

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Icon_lol

sladjan

Muški
Godina : 50

Nazad na vrh Ići dole

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Empty Re: ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije...

Počalji od Laki Ned 21 Mar - 22:58:22

I stigao je. Juče čujem. Posle toliko godina čekanja. ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... 363945
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Empty Re: ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije...

Počalji od medicus Pon 22 Mar - 14:31:18

Д'идем вечерас на таван да потражим опрему, па јавите за неко умрежавање!
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Empty Re: ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije...

Počalji od Laki Pon 22 Mar - 21:08:46

Kak'u bre sad opremu??? Kak'o bre umrežavanje? Mis'im, internet je čudo, al' ti ga preteruješ mal'.
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Empty Re: ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije...

Počalji od medicus Uto 23 Mar - 12:56:07

Kada sam preselio ADSL u Kusadak, zadržao sam opremu. Nisam je bukvalno odložio na tavan, tako se kaže...
A umrežavanje se podrazumeva, samo izaberi oružje (Age of mythology, Coll of Duty, Warcraft, Counter Strike...) :)
Naravno, kad mi ponovo povežu telefonsku liniju. Nešto su sjeßali kad su kopali za gas, nemam telefon već par meseci!
Hej, kad smo već kod toga, koga da tužim za to, ili kome da se žalim... evo me po kozna koji put zajebavaju, te poslaće ekipu, te ekipa bila, nije bilo nikoga kod kuće... bla bla bla...
Hm?
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Empty Re: ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije...

Počalji od Laki Uto 23 Mar - 13:17:15

Ja bih uzeo kabal i povezao sam :O)))

Age, kažeš? Moram da vidim sa Nikolom, pa da te olupamo!!!ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... 864112
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Empty Re: ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije...

Počalji od medicus Čet 25 Mar - 10:30:29

He He He...
'Ajde vidi... samo, dva na jednoga... pošteno li je!?
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Empty Re: ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije...

Počalji od Laki Čet 25 Mar - 11:02:28

Na smenu! Nisam igrao već 2-3 godine, od kako sam kupio wide monitor, neobično mi. Ali kad se setim dugih zimskih noći od pre 4-5 godina, kad smo zoru dočekivali... Eeee, to su bila vremena. I igrice. Posle toga sam probao par, i ni jedna mi nije nešto. Jel' znaš možda neku?
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Empty Re: ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije...

Počalji od hellboy Čet 25 Mar - 19:11:24

^ Age of Empires 3
hellboy
hellboy

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Empty Re: ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije...

Počalji od Laki Pet 26 Mar - 17:26:10

Fala, fala. Probao sam jedan deo, nije mi bio nešto. Sad ću da ga nađem.
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Empty U prvi mah nisam mogao da poverujem da su uveli ADSL...

Počalji od DragoljubNikolic Ned 28 Mar - 13:37:55

..se do pre tacno nedelju dana kada sam uvece video komsinicu na fejsu.Lepo je da su naroda kome su se usta osusila o ADsl konacno i uveli.KUSADAK JE CYBER SELO.Mada kao iz buducnosti u kojoj je bio rat pa infrastruktura porusena,jos kada bismo imali puteve...
DragoljubNikolic
DragoljubNikolic

Muški
Godina : 32

Nazad na vrh Ići dole

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Empty Re: ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije...

Počalji od hellboy Uto 20 Apr - 22:09:14

Da se pohvalim uzeo sam adsl.Nasao sam opremu u Smederevu.Poslednji modem sva sreca pa neleteo moj burazer.Sve radi super ping je odlican a ja presrecan Very Happy
hellboy
hellboy

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Empty Re: ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije...

Počalji od Laki Uto 20 Apr - 23:44:36

Daj taj ping da i mi vidimo.
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Empty Re: ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije...

Počalji od hellboy Sre 21 Apr - 0:15:47

Evo pingtest.net rezultat
ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... 15191335
Inace malo kradu na brzini ali progledacu im kroz prste :)
hellboy
hellboy

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Empty Re: ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije...

Počalji od Laki Sub 6 Maj - 11:08:35

Sedam godina kasnije...
Kafići zatvoreni, ono što radi ima gostiju na prste da izbrojiš, omladinu vidiš samo kad krenu u školu, igrališta prazna.
Ko bi rekao da će progres to da nam donese.
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije... Empty Re: ADSL u Kusatku, 5 godina kasnije...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu