KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.

Join the forum, it's quick and easy

KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.
KUSADAK ONLINE! FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gasifikacija, vodovod i kanalizacija

2 posters

Ići dole

gasifikacija, vodovod i kanalizacija Empty gasifikacija, vodovod i kanalizacija

Počalji od medicus Pon 14 Sep - 13:35:10

Bio sam kući pre par dana, i vidim celu ''ulicu'' raskopanu. Kažu vrše gasifikaciju, a da su vodovod i kanalizacija u planu!
E sad, interesuje me, ko to radi, i za koje (čije) pare. a između ostalog, i da li su tačne špekulacije o ceni priključka od... hm... neznam ni da izgovorim tu cifru?
P.S. ideja o gasifikaciji, vodovodu i kanalizaciji je svakako odlična, to niko ne može osporiti. ono o čemu se ovde radi, to je da li je pravo vreme za to, i da li se to radi na pravi način!?
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

gasifikacija, vodovod i kanalizacija Empty Re: gasifikacija, vodovod i kanalizacija

Počalji od Laki Pon 14 Sep - 18:25:52

Mene interesuje cena, kao i većinu ljudi. Evo već prekopali pola Kusatka, a ne zna se koliko je priključak. Sedim neki dan u busu, čujem razgovor:
-Priključak je 1€
-Ma jesi li ti lud, ko će da ti da za te pare. 1200€
-E nije, ja čuo da je 1000...
Nisu se dogovorili. Ja danas čujem iz nepouzdanih izvora da je 800€. Ustvari, da me zanima verovatno bih pozvao da pitam, ali trenutno mi nije u planu gasifikacija domaćinstva.
Rade za njihove pare, mislim da je privatna firma, nebitno. Ali ako ćemo pravo, ovako se radi posao. Brzo i kvalitetno. Sećam se kad su kopali kanale za telefone sve su prilaze kod kapija raskopali.
Ni vodovod mi nešto nije zanimljiv, imam bunar sa odličnom vodom, a ni Rakljašev bunar mi nije daleko, kažu ima najčistiju vodu u bližoj okolini (mislim na opštinu).
Mene najviše interesuje kanalizacija, pošto je to ogroman problem koji niko ne rešava (mislim na republiku).
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

gasifikacija, vodovod i kanalizacija Empty Re: gasifikacija, vodovod i kanalizacija

Počalji od medicus Uto 15 Sep - 8:21:36

očigledno se slažemo oko par stvari... Kolika da je, cena je prevelika!
To što radi privatna firma, manje - više... ČIJA privatna firma!?
E sad, ja ne bih bio ja, kad ne bih gunđao i mumlao sebi u bradu!
Posao možda jeste urađen brzo... a da li je i kvalitetno!?
Kažu ljudi, što je brzo, to je i kuso! Tako da... Sve mi je ovo ekako prebrzo, iz čista mira, bez iko da te pita!
Mislim da je osnovno da ljudi naprave anketu i statističku analizu!
Sećate se kad su podelili kante za đubre, bez da pitaju narod, i zapretili da MORAMO da plaćamo iznošenje smeća!
Svi znamo šta se sa tim desilo!
I ovo će da dođe na svoje... kao i sve ostalo u Kusadku... Svako čudo za tri dana...

A kanalizacija, zaista jeste bolja ideja, to niko ne bi osporio!!!
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

gasifikacija, vodovod i kanalizacija Empty Re: gasifikacija, vodovod i kanalizacija

Počalji od Laki Čet 16 Jun - 20:07:52

Još ništa...
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

gasifikacija, vodovod i kanalizacija Empty Re: gasifikacija, vodovod i kanalizacija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu