KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.

Join the forum, it's quick and easy

KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.
KUSADAK ONLINE! FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da to je ta naša...pekara

2 posters

Ići dole

Da li će pekara dočekati leto?

Da to je ta naša...pekara I_vote_lcap88%Da to je ta naša...pekara I_vote_rcap 88% 
[ 7 ]
Da to je ta naša...pekara I_vote_lcap12%Da to je ta naša...pekara I_vote_rcap 12% 
[ 1 ]
 
Ukupno Glasova : 8
 
 
Zatvoreno sondiranje

Da to je ta naša...pekara Empty Da to je ta naša...pekara

Počalji od Laki Sre 17 Dec - 21:19:28

Sinoć se povela žestoka rasprava o sudbini pekare u našem mestu. Otvorena pre neki dan, još joj se peći nisu pošteno ni zagrejale, a neki ljudi joj već predviđaju crnu sudbinu.


Poslednji izmenio Laki dana Čet 18 Dec - 2:22:57, izmenjeno ukupno 1 puta
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Da to je ta naša...pekara Empty Re: Da to je ta naša...pekara

Počalji od medicus Sre 17 Dec - 22:23:52

Vrlo interesantna tema prijatelju... Budno iščekujem dalji razvoj događaja, lično mislim, da posle onoliko ''uloženog'' novca, pekara jednostavno mora da preživi makar do leta!
Nadam se samo da pekara nije paravan za neke mutne radnje, poput ugostiteljskog objekta u blizini predškolske ustanove, koji je takođe sa velikom pompom bio najavljivan, uz veliku svečanost otvoren, i posle mesec-dva zatvoren... Sad, nije važno koji je objekat u pitanju, ali znate šta 'oću da kažem...
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Da to je ta naša...pekara Empty Re: Da to je ta naša...pekara

Počalji od Laki Čet 18 Dec - 2:26:46

Kakve sad mutne radnje? Javi mi na p.p. baš me interesuje, ovde više o tome nećemo.
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Da to je ta naša...pekara Empty Re: Da to je ta naša...pekara

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu