KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.

Join the forum, it's quick and easy

KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.
KUSADAK ONLINE! FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...Sprska posla, tj. politika...

2 posters

Ići dole

...Sprska posla, tj. politika... Empty ...Sprska posla, tj. politika...

Počalji od medicus Pet 5 Dec - 17:15:59

:lx: Primatio sam da nemamo post na tu temu... A kako je politika sastavni deo srpskoga života (a i sprema se vreme slava ...Sprska posla, tj. politika... 680492 , pa će nam trebati malo uvežbavanja političkih diskusija), rešio sam da pokrenem par pitanja, a rasprava će se dalje razvijati sama od sebe...
E sad, za svaki slučaj, stavio sam temu u ''anarhiju'' pošto sam ubeđen da će ovde biti teških reči, pa ne želim da rizikujem zaključavanje... znam da će se neko naći uvređen i osećti ...Sprska posla, tj. politika... 576889 , možda će pođeleti da me :smajli: ... ali ću da počnem sa jednim citatom...
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

...Sprska posla, tj. politika... Empty Re: ...Sprska posla, tj. politika...

Počalji od medicus Pet 5 Dec - 17:24:59

"Ministar inostranih poslova Srbije Vuk Jeremić ocenio je da je "članstvo Srbije u Evropskoj uniji stavljeno na led" i EU zamerio da "od hapšenja Radovana Karadžića nije Srbiji uputila apsolutno nikakav pozitivan signal"."
Da li ova izjava gosp. Jeremića, koju sam u najkraćem mogućem obliku preneo, znači i da DS, čiji je on predstavnik, pravi sebi odstupnicu na sledećim izborima?
Pošto je očigledno da priča o Evropskoj uniji ne stoji, pre svega zbog briselskog birokratskog aparata, a ne zbog vlasti u Srbiji, koja odra kolena i koja "jače kuca na vrata EU od ostalih zemalja" ,kako kaže predsednik Tadić.
Evropska šargarepa više nije dovoljna, a nakon što Srbija nije stavljena ni na belu šengen listu, aktuelna vlast nema šta više da ponudi prosečnom srpskom biraču.
Kandidatura, u EU se više i ne spominje, procene za članstvo su pomerene na 2020. godinu, tako da ostaje da se biračima ponudi samo dobri, stari patriotizam.
Da li ćemo na narednim izborima imati patriotski DS, koji će izvući patritoizam iz naftalina političkog marketinga i demagogije i zloupotrebiti ga po ko zna koji put?
Zaključak:
DS, zbog propasti tzv, evro-integracija, ide, polako, ali sigurno, ka novoj prevari birača, ka lažnom, kvazi-patriotizmu, inspirisanom jedino očuvanjem vlasti, moći i uticaja.
Jedini ko se ovakvoj politici bez obraza i morala može suprostaviti su sami građani koji neće glasati za ovakvu političku garnituru.
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

...Sprska posla, tj. politika... Empty Re: ...Sprska posla, tj. politika...

Počalji od Laki Pet 5 Dec - 21:19:42

Hmmm.... Ja komentara nemam, ali je određena boja prisutna u ovom postu Sleep
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

...Sprska posla, tj. politika... Empty Re: ...Sprska posla, tj. politika...

Počalji od medicus Sub 6 Dec - 7:49:44

Jeste... boja stvarnosti...
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

...Sprska posla, tj. politika... Empty Re: ...Sprska posla, tj. politika...

Počalji od medicus Uto 9 Dec - 17:53:17

Одлуком Окружног суда у Смедереву, одборницима који су се издвојили из одборничке групе Српске Радиклане странке и формирали сопствену, престао је мандат, а Скупштина општине је верификовала мандате другим одборницима Српске радикалне странке, који су попунили места одборника чији су мандати одузети.
На основу поднетих бланко оставки, мандадтно имунитетска комисија је донела одлуку да се одузму мандати двојици одборника странке „Јединствена Србија“.

Занимљиво... зна ли неко ко су ти људи... 'ел има наших кусачана?
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

...Sprska posla, tj. politika... Empty Re: ...Sprska posla, tj. politika...

Počalji od medicus Uto 13 Jan - 20:49:01

Готов је... али није готово!!!
Није готово зато што народ још увек лоше живи
Није готово зато што се лаже
Није готово зато што се краде
Није готово зато што нико несме да пита ко
Није готово време државних непријатеља и домаћих издајника
Није готово са криминалцима
Није готово са државном елитом
Није готово са корупцијом
Није готово са аферама
Није готово са измишљеним аферама
Није готово са паковањем недужним особама
Није готово са криминлизованом државом, тајном службом и мупом
Није готово зато што затварамо очи и ћутимо
Готови смо ми!
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

...Sprska posla, tj. politika... Empty Re: ...Sprska posla, tj. politika...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu