KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.

Join the forum, it's quick and easy

KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.
KUSADAK ONLINE! FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukradi od ljudi i daj svinjama

3 posters

Ići dole

Ukradi od ljudi i daj svinjama Empty Ukradi od ljudi i daj svinjama

Počalji od Pirat iz Šumadije Sre 3 Dec - 0:44:18

Namestiše neki ljudi stajalište, rampu... na Rabrovcu pre par meseci. Danas prođem tamo kad ono fali 7 onih velikih plastičnih ploča, ostale samo 3. Mogli su i njih da odnesu jer sad duva sa svih strana, ne može narod nigde da se skloni kad počnu mećave i košava. Sad nešto razmišljam, da li te table sad čuvaju par svinja od kiše u nekom svinjcu u Kusatku ili Rabrovcu. Ne verujem da je Kusadak u pitanju. Ima i stajalište na Ratarima, traje već par godina, nema ni grafita, sijalice cele. Par svinja neće da kisne, ali zato stotine putnika, tvojih komšija, rođaka, prijatelja, dece ako ih imaš hoće, ti LOPOVE!
Ukradi od ljudi i daj svinjama 576889 Ukradi od ljudi i daj svinjama 576889 Ukradi od ljudi i daj svinjama 576889 Ukradi od ljudi i daj svinjama 576889 Ukradi od ljudi i daj svinjama 576889 Ukradi od ljudi i daj svinjama 576889 Ukradi od ljudi i daj svinjama 576889 Ukradi od ljudi i daj svinjama 576889 Ukradi od ljudi i daj svinjama 576889 Ukradi od ljudi i daj svinjama 576889
Pirat iz Šumadije
Pirat iz Šumadije

Muški
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Ukradi od ljudi i daj svinjama Empty Re: Ukradi od ljudi i daj svinjama

Počalji od medicus Sre 3 Dec - 9:17:24

Pravo kažeš Crnobradi... Prekjuče sam čekao voz na Rabrovcu, i moram da priznam da je ono što sam video samo potvrdilo moje ranije sumnje... Stanica na Ratarima je samo dovoljno daleko da može da ostane pošteđena (što misliš da ratarci ne bi demolirali stanicu da im je bliže...)! Neznam da li se sećaš, ali onaj kontejner, koji je bio ''stanica'' pre ovoga sad, je nekada imao i klupe, i zidove od staklene vune... pa se to razgrabilo... Čekaj malo, sad kad se odnesu te 3-4 , nared će doći krov, klupe, armatura, beton...
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Ukradi od ljudi i daj svinjama Empty Re: Ukradi od ljudi i daj svinjama

Počalji od Laki Sre 3 Dec - 23:30:08

@ medicus. Dovoljno daleko od koga???
Video sam i ja. Propast. Raspad sistema. Ako ga uopšte ima. Ukradi od ljudi i daj svinjama 277584
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Ukradi od ljudi i daj svinjama Empty Re: Ukradi od ljudi i daj svinjama

Počalji od medicus Čet 4 Dec - 5:35:17

Sistem ovakav kakav je, sam sebe uništava, i to mi nije žao... neke stvari sad izlaze na videlo... ali oni ljudi koji su ranije ukazivali na te stvari, i dalje su neshvaćeni, a po nekad i optuživani! Zapitaj se šta s desilo, recimo, sa sveže postavljenim znakovima za 'Đakove dane'? Ili sa kontejnerima u centru!? Ono što sam hteo da ti kažem je da to nije nešto čudno, nemoguće je da neko nije znao da će se to desiti... Pa tako je uvek sa novotarijama u Kusadku... što se niko ne raduje putevima (ma koliko uski i tanki bili), koji su sveže asfaltirani u ulicama naših kmetova - pa prosto zato što asfalt ne može da upotrebi ni za šta! Naš narod još uvek želi blagodeti komunizma, kada je mogao da preseli celu fabriku u svoje dvorište, jer je ona prosto - njegova! Nama treba još znakova, još kontejnera, još stanica... U suprotnom još ćemo početi i da napredujemo!
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Ukradi od ljudi i daj svinjama Empty Re: Ukradi od ljudi i daj svinjama

Počalji od Laki Sub 3 Jan - 2:45:51

Ploče stavljene (vraćene) pre neki dan. Svinje na broju i vuci siti...
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Ukradi od ljudi i daj svinjama Empty Re: Ukradi od ljudi i daj svinjama

Počalji od medicus Sub 3 Jan - 10:29:08

Pitanje je do kad'...
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Ukradi od ljudi i daj svinjama Empty Re: Ukradi od ljudi i daj svinjama

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu