KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.

Join the forum, it's quick and easy

KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.
KUSADAK ONLINE! FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gde je sinor? Dokle je čiji plac?

4 posters

Ići dole

Gde je sinor? Dokle je čiji plac? Empty Gde je sinor? Dokle je čiji plac?

Počalji od Popaj Sub 25 Okt - 12:36:05

Mnoga domacinstva su izasli sa ogradama na ulicu i time suzili put.zasto MZ Kusadak ne omedji svoju imovinu tj. drzavnu i da se zna dokle je sta i cije a nebi bilo lose gde su putevi previse uski da se prosire to je u interesu svih nas u selu..zaista niko nece u groblje da ponese to malo parce zemlje koje su pojedinci zauzeli a ima ih mnogo lol!


Poslednji izmenio Plavi_Mag dana Uto 28 Okt - 13:17:34, izmenjeno ukupno 1 puta
Popaj
Popaj

Muški
Godina : 52

http://cibi.forum2.biz

Nazad na vrh Ići dole

Gde je sinor? Dokle je čiji plac? Empty Re: Gde je sinor? Dokle je čiji plac?

Počalji od Laki Sub 25 Okt - 13:58:34

Тога има само у Косовцу. Код нас није тако. Јел' те то неки комшија нервира??
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Gde je sinor? Dokle je čiji plac? Empty ...

Počalji od medicus Sub 25 Okt - 15:36:30

Ax... naši dobri stari Srpski običaji! Pa šta bismo mi bez njih (jeste da bi moj paradeda doživeo duboku starost, da ga nisu u dva'est dve-tri godine ubili zbog parčeta zemlje). Vlasništvo mesne zajednice nije državno, već privatno vlasništvo onih koji su u datom trenutku na jenom čelu! A moram da potvrdim da sam i lično upućen u problematiku širenja parcela na račun puteva... Naime moj ''rođak'' je u svake jeseni, prilikom oranja, proširivao svoju njivu, za po jednu brazdu... a s'obzirom da ima njive s'obe strane puta, kroz par godina možete zamislita šta je ostalo od puta koji vodi u moju njivu (ajde sad ti objasni prikolici, ili kombajnu da mora da prođe putem širine 1,2m)! E sad zamisite situaciju u kojoj se moj ''rođak'' buni što mu kombajn gazi letinu... pa samo da uzme čovek budak i da puca!!! Naravno ni ne pomišljam na tužbu, ali ne zato što nam je rod, već zato što nemam para za bacanje!
Ex... ponosan sam na naše običaje...
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Gde je sinor? Dokle je čiji plac? Empty Re: Gde je sinor? Dokle je čiji plac?

Počalji od Popaj Sub 25 Okt - 15:49:11

Laki ::Тога има само у Косовцу. Код нас није тако. Јел' те то неки комшија нервира??
Pa neznam koliko si upucen nije to problem samo kod mene u komsiluku vec u celom selu lol!
Popaj
Popaj

Muški
Godina : 52

http://cibi.forum2.biz

Nazad na vrh Ići dole

Gde je sinor? Dokle je čiji plac? Empty Re: Gde je sinor? Dokle je čiji plac?

Počalji od Laki Sub 25 Okt - 17:27:39

Па то је проблем у целој Србији! Само кажем да код нас нема уских путева из тих разлога. Ми само имамо проблема са истовареним шодером (шљунком) на пола пута, паркираним трактором исто на пола пута низбрдо да упали ујутру пошто нема акумулатор... Код нас људи "одмачињу" ограду од пута да је не би "ушљепало" блато из кратера на путевима.
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Gde je sinor? Dokle je čiji plac? Empty Re: Gde je sinor? Dokle je čiji plac?

Počalji od allergia medicamentosa Sub 25 Okt - 21:16:07

Ma taj problem imamo svi doduše nisu ograde u pitanju ali.. Kod mene u komšiluku su ograde udalje malo od puta ali zato su tu balvani, šoder, traktori, prikolice, olupine od kola koje blokiraju put itd! Bilo kako bilo kažem ja svom komšiji jednom prilikom da promeri traktor jer ne mogu da prođem auotom a on će meni"ma 30% puta je moje"!?! lol!
allergia medicamentosa
allergia medicamentosa

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Gde je sinor? Dokle je čiji plac? Empty Re: Gde je sinor? Dokle je čiji plac?

Počalji od Popaj Sub 25 Okt - 21:42:06

allergia medicamentosa ::Ma taj problem imamo svi doduše nisu ograde u pitanju ali.. Kod mene u komšiluku su ograde udalje malo od puta ali zato su tu balvani, šoder, traktori, prikolice, olupine od kola koje blokiraju put itd! Bilo kako bilo kažem ja svom komšiji jednom prilikom da promeri traktor jer ne mogu da prođem auotom a on će meni"ma 30% puta je moje"!?! lol!
ma slazem se ima i toga sta da kazem.kad neko ode u inostranu zemlju tamo se toliko trudi da se dokaze kako zna i ume al ovde se trudi da se pravi da nista nezna i da moze sebi da daa neka veca prava nego sto zaista ima eto ti kakvi smo mi Srbi Exclamation
Popaj
Popaj

Muški
Godina : 52

http://cibi.forum2.biz

Nazad na vrh Ići dole

Gde je sinor? Dokle je čiji plac? Empty ...

Počalji od medicus Ned 26 Okt - 0:55:52

Ma kao što rekoh... samo da uzme čovek budak, i da upuca gamad!!!
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Gde je sinor? Dokle je čiji plac? Empty Re: Gde je sinor? Dokle je čiji plac?

Počalji od Laki Ned 26 Okt - 0:59:48

allergia medicamentosa :: a on će meni:- "ma 30% puta je moje"!?! Gde je sinor? Dokle je čiji plac? Lol
Plavi_Mag :: u inostranu zemlju
Gde je sinor? Dokle je čiji plac? Lol Gde je sinor? Dokle je čiji plac? Lol Gde je sinor? Dokle je čiji plac? Lol Gde je sinor? Dokle je čiji plac? Lol Заболе ме стомак.


Poslednji izmenio Laki dana Čet 24 Sep - 10:02:32, izmenjeno ukupno 1 puta
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Gde je sinor? Dokle je čiji plac? Empty ...

Počalji od medicus Ned 26 Okt - 1:02:25

Predpostavljam da oboje znate o kome je reč... Da je meni po dinar, za svaki put kad sam čuo takve i slične izjave od komšija!!! (sad mi put nebi ni trebao, možda aerodrom)
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Gde je sinor? Dokle je čiji plac? Empty Re: Gde je sinor? Dokle je čiji plac?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu