KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.

Join the forum, it's quick and easy

KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.
KUSADAK ONLINE! FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...ima da nas nema...

+2
Fiona
medicus
6 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

...ima da nas nema... - Page 2 Empty ...

Počalji od medicus Sre 12 Nov - 22:59:27

Ma ne za*ebavaj... ozbiljno ti pričam, ali o tom potom, ono što je direktno vezano za ovu temu i nauku, jeste recimo, zainteresovanost žena za nauku... Nemam ja ništa protiv toga, i veliki sam pobornik jednakosti polova u bukvalnom smislu (a ne onako kako nam nameću feministkinje!), ali se mora jasno staviti do znanja ženama sveta, da ne može i jare i pare, tj. i porodica i karijera!!! :x
Muškarac može da napravi dete i u 80 godina, ali ženi biološki sat otkucava i nema nameru da pravi pauzu dok je žena na studijama, ili izgrađuje karijeru! Svaka čast pojedinkama, ali uslovno rečeno, retki su primeri dobre majke i supruge, i direktora finansijskog sektora neke banke u jednom!!! Ponavljam, veliki sam borac za jednakost polova, ali priroda je obdarila zdrave muškarce, osiguranim potomstvom, i tu nema šta da se priča! Ako feministkinje već žele da se toliko žale zbog nečega, neka tuže Majku Prirodu što im je uskratila tu mogućnost!
Poenta je... Ako žene žele zdravu decu, neka ih rađaju na vreme! Ako žele karijeru, neka je stvaraju na vreme... Ako žele da rizikuju, samo izvol'te... To je nešto, što se takođe ne uči u školi, nešto što se prećutkuje. A ja ne želim da ispaštam zbog toga, i ne želim da moje dete ispašta zbog toga!
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

...ima da nas nema... - Page 2 Empty Re: ...ima da nas nema...

Počalji od allergia medicamentosa Sub 29 Nov - 20:30:29

Pa sad kod nekih od nas su jako vidljivi slovenski geni.:) A što se tiče mešanja znam ja da smo mi jedna genetska splačina ali bar su svi koji su prošli ovde ličili na ljude!
allergia medicamentosa
allergia medicamentosa

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

...ima da nas nema... - Page 2 Empty Re: ...ima da nas nema...

Počalji od cetnix Uto 23 Avg - 0:35:07

u bree... vidim da me nema" zelis da popravis svet? popravi prvo sebe. zelis da popravis svoje selo ? popravi prvo sebe. svojom voljom tokom svesti o danima koji dolaze vetar nosi dobre vesti... slobodna volja kao reka bez pocetka predah nema kraj se nezna... raduje me otkrice ovog foruma! uraaa za srbovanje na temu koja pokrece kriticnu masu.

cetnix

Muški
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

...ima da nas nema... - Page 2 Empty Re: ...ima da nas nema...

Počalji od cetnix Uto 23 Avg - 22:52:56

...treba sluzit casti i imenu neka bude borba neprestana neka bude sto biti ne moze nek ad prozdre pokosi satana! na groblju ce izniknuti cvece za daleka nka pokolenja petar petrovjc njegos

cetnix

Muški
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

...ima da nas nema... - Page 2 Empty Re: ...ima da nas nema...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu