KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.

Join the forum, it's quick and easy

KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.
KUSADAK ONLINE! FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odsečeni od sveta

Ići dole

Odsečeni od sveta Empty Odsečeni od sveta

Počalji od Admin Ned 17 Avg - 13:41:51

4 Jun 2008
Krenem ti ja danas na posao. Na Pixi. Kao i uvek. Teško mi bre da ustajem za ˝Lapovca˝, taman što zaspim, treba da ustanem. Siđem u centar. Ljudi čekaju. Busa nigde. Rekoh sebi možda kasni. Ali on nikad ne kasni. Poče neki čovek da priča kako ni sinoć nije išao. Onda još neko kako mladenovačka Lasta više ne vozi za Kusadak, loši putevi. Snađem se nekako za prevoz do Mladenovca i stignem na posao na vreme. Usput smo sreli neki bus, ne znam čiji je, krenuo za Kusadak. Kontam, nije baš sve istina. Oko podne sam zvao Dušanku da pitam što više ne voze. Kratak opis razgovora je da vlasnik linije i oni nisu više raspoloženi za saradnju, tj. da vlasnika pravog Pixi-ja baš zabole za Kusadak i tu liniju, što se videlo i dok su ˝radili˝ do pre dve godine. Uveče se vratih Lapovcem, vesti koliko hoćeš. Neko kaže ne ide Lasta, neko ide, ali poskupela. Palanačka preuzela liniju za Mladenovac. Bus u 20.20 iz Mladenovca više ne ide... Bar su polasci za Palanku ostali isti. Ali ja ne treba da idem za Palanku. Nego na drugu stranu sveta. Negde na zapad. Nije Evropa u pitanju. Ali se sad čini kao da je Beograd Evropa. Bar što se daljine tiče. Šta na kraju da kažem, nije što sam železničar, ali ˝ŽIVEO VOZ!!!˝

Laki
Admin
Admin
Admin


http://kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Odsečeni od sveta Empty odgovori na temu

Počalji od Admin Ned 17 Avg - 13:43:04

13 komentara

Pera Kojot Supergenije said...
Dobro je što si se snašao... Šta li će oni jadni ljudi, kojima je Pixi bio jedini način da stignu vikendom na posao!? Jer sam siguran da i ako su svi ti abrovi iz voza tačni, ni palanačka ni mladenovačka lasta, neće da šalje svoje vozače u pola četri za Beograd!!! A za poskupljenja nema nikakvih komentara... tek se najavljuje pravo poskupljenje!!! Pocrkaćemo k'o kučići!
Posted 5 Jun 2008 08:02

Tvor said...
Posle uspešne akcije zastrašivanja direktora Laste pre neko veče, ponovo je uveden polazak u 20.20.
Posted 14 Jun 2008 03:15

DRAGAN said...
zasto ne saobraca Piksi Kusadak Beograd
Posted 14 Jun 2008 03:47

Laki said...
Pa napisao sam u postu. Kako vreme prolazi, sve sam više ubeđen da neće više nikad ni da krene.
Posted 15 Jun 2008 08:41

Tvor said...
Neki šapčani će izgleda da voze za beograd. Tako se priča...
Posted 16 Jun 2008 15:41

DRAGAN said...
ok Laki pozdrav od POPAJA KOSOVACZT
Posted 25 Jun 2008 18:25

Laki said...
Pozzzz Popaje!!! Bez velikih slova ubuduće...
Posted 26 Jun 2008 13:37

Dragan said...
dobro nemoj samo da se ljutis Laki Laki je malo nervozan lakiiii. drago mi je da ovo funkcionise
Posted 4 Jul 2008 00:41

Dragan said...
kad ce adsl da proradi u kusatku
Posted 4 Jul 2008 00:43

medicus replied to Dragan...
Postoji poseban post na tu temu... ali kad si je već pokrenuo, u ADSL je u planu 2047.
Posted 4 Jul 2008 14:25

Laki said...
Dobro je da ne dolazi našim putevima, onda bi mu stvarno toliko vremena trebalo.
Posted 6 Jul 2008 06:20

Dragan-popaj said...
ma ima da osnujem stranku politicku i bice svima bolje :) SZR
Posted 7 Jul 2008 10:34

Mile Vlacin said...
Ja kad oću da otidnem na pijac u centar čekam onaj kilavi autobus dvajes minuta i jos da mu dam sve pare što sam pono za nove gaće (belo rublje zajebalo vek) i još onaj mali da me zajjjjjjjjj i pos moram da pešačem do dol , di to ima el to pravilnO . i kad dođem kuci jos me zena pita di su ti nove gaće al oćes da ides u pocepanim.
Posted 17 Jul 2008 09:57
Admin
Admin
Admin


http://kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu