KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.

Join the forum, it's quick and easy

KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.
KUSADAK ONLINE! FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izborna (ne)volja naroda

Iæi dole

Izborna (ne)volja naroda Empty Izborna (ne)volja naroda

Poèalji od Admin Ned 17 Avg - 13:38:47

11 May 2008
Kako komentarišete rezultate izbora, da li je kampanja bila fer, i šta možemo da oèekujemo, sada kada je D-day prošao..?
Medicus
Admin
Admin
Admin


http://kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Iæi dole

Izborna (ne)volja naroda Empty odgovori na temu

Poèalji od Admin Ned 17 Avg - 13:40:55

12 komentara

Marko said...
Drago mi je što su Srbi konaèno prestali da veruju u bajke, kule (mostove) i gradove. :))))))))))))))))))))))))))))))
Posted 12 May 2008 02:06

CICA said...
I opet isto! Na celo kusatka ce opet doci lopov koji je vec jednom sve pokrao,a pri tom je 10x gori od ovog sad visokog predstavnika. Ja neznam sta bi trebalo da se uradi da bi ljudi vec jednom shvatili i poslali ta g...a tamo gde treba,pa nek se malo sepure u odelima na prugice!!!
Posted 12 May 2008 02:32

Marko said...
Ima vremena. Nego, Cico, gde si ti dosad da nas malo prosvetliš, da nam kažeš ko je lopov, a ko nije. Ja sam svoj glas dao. Nadam se samo da nisam pogrešio.
Posted 12 May 2008 12:07

Nikola said...
Pa kampanja nikad i nije bila fer, uvek su svi igrali prljavo i udarali nisko. Nisam oèekivao da æe radikali ovaj put izvuæi i ovih 28% ali bar je sve manje i manje!!!
Posted 12 May 2008 15:55

medicus said...
Znate sta se zaboravlja, prema koalicionom sporazumu liste za evropsku srbiju, DS-u pripada najvise 65 mandata! Sve ostalo ide koalicionim partnerima! Pobedili su socijalisti... A Ïî ðå÷èìà Ãîöå Êîñòèž, ïðåäñåäíèêà îïøòèíñêå èçáîðíå êîìèñè¼å, çáîã ïîíèøòåœà ãëàñàœà íà áèðà÷êîì ìåñòó áòî¼ 55, Ñòàðà ÷àðøè¼à È, ó îñíîâíî¼ øêîëè „Îëãà Ìèëîøåâèž“, îïøòèíñêà èçáîðíà êîìèñè¼à íåžå ñîïøòèòè ïðåëèìèíàðíå èçáîðíå ðåçóëòàòå ó îïøòèíè Ñìåäåðåâñêà Ïàëàíêà, ñâå äî íåäåšå 18. ìà¼à êàäà žå íà îâîì áèðà÷êîì ìåñòó èçáîðè áèòè ïîíîâšåíè.
Posted 13 May 2008 06:19

Admin replied to medicus...
Server ne podržava æirilicu, nažalost. Nalazi se u USA.
Posted 13 May 2008 06:44

Nikola said...
Nisi prvi koji je probao da piše æirilicom,ja uvek pišem kada je to moguæe.Moraæeš da napišeš sve to ponovo latinicom!
Posted 13 May 2008 13:57

Zeky said...
Izborna volja kusacana je, napred u Evropu! Demokratsak stranka je jos jednom i ocekivano pobedila, i nadam se da ce ostati pobednik jos jako dugo dugo. Neki ljudi koji su do sada vodili Kusadak ce se pomeriti, nisu oni za to. Kao naprimer Igor krastavac. Dolaze posteniji, zeljni dokazivanja i pre svega pametniji. Misilm da ce se putevi konacno poceti da se popravljaju.
Posted 16 May 2008 17:00

sin_Dragan said...
Ja ipak mislim da je LDP,najbolja stranka! Zato sto imaju najbolji program: A,to je najbrzi moguci put u EU! Nama fale ZAKONI!!! Pozdrav za sve simpatizere LDP-a.
Posted 20 May 2008 01:29

Pera Kojot Supergenije said...
Dragane, lako æemo mi da prekopiramo sve švedske zakone, možemo samo preko noæi da dobijemo, i njihov ustav, i zakonske i podzakonske akte sve do jednog švedskog zakona (ukljuèujuæi i zakone o fjordovima, irvasima i kraljevskoj dinastiji), ali to nas ni na koji naèin neæe uèiniti šveðanima, niti æe se Srpski narod odmah sutradan rešiti svih problema, i poèeti da živi kao ljudi u Švedskoj što žive!
Posted 5 Jun 2008 08:33

medicus said...
Dobio sam SMS: ''Tadiæ pristao na uslove SPS, a to je - da se odmah rehabilituje Sloba, da ga prenesu iz Požarevca i uz poèasti sahrane u Aleji velikana o svom trošku, da Vuk nosi jastuk sa odlikovanjima na èelu povorke, Tadiæ da održi dirljiv govor, Èanak da doèeka Miru sa buketom cveæa crvene boje. Šutanovac da diriguje vojnim orkestrom, a Èeda da maše crvenom maramom i da plaèe, ali iskreno. Širi dalje''! Valjao sam se po podu....
Posted 27 Jun 2008 01:56
Admin
Admin
Admin


http://kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Iæi dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu