KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.

Join the forum, it's quick and easy

KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.
KUSADAK ONLINE! FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori 2008

Ići dole

Izbori 2008 Empty Izbori 2008

Počalji od Admin Ned 17 Avg - 13:31:11

27 Apr 2008
Ljudi, za koga da glasamo na lokalu??? Ostalo još par dana, a ja ne znam za koga ću. Za nekoga moramo, ali mi se čini da su svi isti...
Zbunjen scratch
Admin
Admin
Admin


http://kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 2008 Empty odgovori na temu

Počalji od Admin Ned 17 Avg - 13:32:23

51 komentar

medicus said...
Zašto bi smo uopšte morali da glasamo... glasanje je ionako samo jedna formalnost, zar stvarno verujete da ishod glasanja nije već odlučen i pre nego što su izbori raspisani!!! Što se mene lično tiče, ja već znam za koga ću da glasam... ali isto tako znam da moj glas, ništa neće promeniti! O ISHODU IZBORA NE ODLUČUJE SE NA BIRAČKIM MESTIMA VEĆ IZA ZATVORENIH VRATA! Pozdrav svima, medicus za predsednika!
Posted 27 Apr 2008 06:47

Nikola said...
U bre,el to neka teorija zavere, pa kad bi se stvarno odlučivalo tako radikali ne bi imali ni 2%. Mada kad malo bolje razmislim to i ne bi bilo tako loše!!!
Posted 27 Apr 2008 08:33

medicus replied to Nikola...
ma kakva teorija zavere... javna tajna!!! Kako inače demokrate opstaju na vlasti pored dih radikalskih 2%!? Ispekli zanat od pokojnog Slobe. A i ovi naši na lokalu,nisu ništa naivniji od njhovih u Beogradu! Znaš li da je DOS uoči 5 oktobra imao isto koliko radikali danas, a Sloba isto kao danas demokrate... Istorija se ponavlja... sačekajte još jednu-dve godine, pa će se DOS-ovcima desiti isto što i Slobi (milo za drago)! a onda će se u Srbiji tamo negde 2012 o ovom sada vremenu pričati kao o strahovladi DOS-a - isto kao što nas sada plaše povratkom u 90e! Historia magistra vitae est... (pokazalo se ko je bio u pravu... i za Kosovo, i za Vojvodinu, za Hag, za demokratiju demokrata, korupciju, kriminal....)
Posted 27 Apr 2008 11:48

DRAGAN_MANCE said...
medicuse KOMUNJARO!!!
Posted 28 Apr 2008 06:12

Neko iz mase said...
Više mi liči na radikala, ali svejedno... Nije mi jasno, čovek doktor, trebalo bi da je pametan.
Posted 28 Apr 2008 07:10

medicus said...
Sto, mozda nisam u pravu..? MEDICUS ZA PREDSEDNIKA!!!
Posted 29 Apr 2008 13:22

Schumacher said...
Juče sam išao za Jagnjilo. Put više liči na autoput, nego na seoski put. Nego, Jagnjilo i Rabrovac zajedno imaju duplo manje stanovnika nego Kusadak. Imaju dobar put. Benzinsku pumpu. Čisto jezero... Da ne nabrajam više. Razumete šta hoću da kažem. Naši za samodoprinos pljačkaju. A ništa ne rade. Mada su to sitne pare. Gde su pare od opštine i republike??? U Kusatku se obrću ogromne pare (PDV), a ništa se ne vraća. Problem je što naša vlast nema program i projekte za povlačenje tih para iz kase. Mogu da zamislim kako naš predstavnik (bilo koji)ode tamo i kaže ˝Ho-ho-ho-ću p-p-pa-re˝. Oni ga ljudi ništa ne razumeju. Pa im on natenane objasni šta je rekao. A još kad ga pitaju za šta će, a on i dalje onako nesigurno počne da objašnjava, dođe vreme za pauzu. Posle pauze dolaze naravno na red druge mesne zajednice. Dole vlast! Kusadak pod Mladenovac. Ili bar Kosovac.
Posted 1 May 2008 00:41

Nikola replied to medicus...
Ko je bio u pravu?????????
Posted 4 May 2008 18:08

medicus replied to Nikola...
Onaj ko je na vreme pricao šta će se izdešavati u zemlji Srbiji... Setite se ko je nekad davno pričao, da je DOS, losa stvar za Srbiju, da će Koštunica razdvojti Srbiju i Crnu Goru, a Tadić Srbiju i Kosovo!!! Ko je pričao da je Hag srpski Aušvic (setite se Haradinaja, Orića i kompanije), ko je javno rekao IZDAJICE I LOPOVI svima onima, za koje se danas zna da su lopovi, i koji za sebe same kažu da se ne osećaju kao Srbi!!! Vi razmislite pa odgovorite... ja sam već odlučio!!! JEDINO JE DS IZLAZ ZA SRBIJU!!!! JEDINO ĆE ON UZ POMOĆ ČANKA, DINKIĆA I ČEDE USPETI DA RAZDVOJI SRBIJU I OD VOJVODINE!!! JEDINO ĆEMO SE UZPOMOĆ DS-a OSLOBODITI OSEĆAJA SRPSTVA, I KRENUTI NAPRED, PUT EVROPE, SVETA, VASIONE!!!
Posted 4 May 2008 23:31

Izdajnik said...
Vidi patriote! Pa ja ionako planiram da se selim za Vojvodinu, tako da ta podela ne bi bila loša. Ona već liči na drugu državu. Ali od toga nema ništa. Pa i Kusadak hoće da se otcepi od Palanke, pa mu ne daju već 20 godina. Kao što je te otcepljene gušila Srbija, tako i nas Palanka, iz razloga što smo bolji. Crna Gora je proglašena za jedno od 30 najboljih letovališta za ovu godinu. Gde su bili dok smo bili zajedno? A ko je to rekao? Neki Tarabić? Još veruješ u bajke? I da te citiram ˝JEDINO JE DS IZLAZ ZA SRBIJU!!!!˝ :-) Ostalo su baljezgarije.
Posted 5 May 2008 07:52

CICA replied to Izdajnik...
A tebi bilo bolje da zacepis ta usta! Kako te sramota nije!? Znas da se ocevina ne prodaje!
Posted 6 May 2008 02:26

Mao Ce Tung said...
Selo gori,a nas visoki predstavnik i Urosevic prackaju jedno drugom mudasca na egejskom moru,zamislite samo!Da li ce se vratiti do izbora!!!
Posted 6 May 2008 03:13
Admin
Admin
Admin


http://kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 2008 Empty odgovori na temu

Počalji od Admin Ned 17 Avg - 13:33:02

medicus replied to Mao Ce Tung...
Ionako je svejedno... Funkcija mu je vec obezbedjena!!! Samo sto se neki idioti zanose, misleci da moze da ga smene. Nema sanse!!! DOBICE ONI VISE GLASOVA, VISE NEGO STO IMA KUSACANA SA PRAVOM GLASA!!! A na koji nacin... svima je poznato! Medicus za predsednika...
Posted 6 May 2008 06:13

medicus replied to Izdajnik...
"...PROKLET BIO IZDAJICA SVOJE DOMOVINE..."
Posted 6 May 2008 06:47

Izdajnik replied to medicus...
KOMUNJARO!!! Mance je bio u pravu.
Posted 6 May 2008 13:03

Izdajnik replied to CICA...
A ja kažem Cico lezi... Nastavak je poznat. Na koju očevinu misliš?
Posted 6 May 2008 13:05

Izdajnik said...
Namerno sam se nazvao ovako, jer nas ovi komunisti tako zovu. Ta podela je sranje.Ne znam kako neko može da ne bude patriota u svojoj domovini. Nemaju nikakav predizborni program pa udarili u najniža osećanja kod ljudi. A vatru teško raspaliti. Problem je da se ugasi. Ali su se pojedini baš zakitili tim patriotizmom, i mlate li mlate.
Posted 6 May 2008 13:10

Milena replied to Mao Ce Tung...
Koji Urošević??? Preciziraj malo. Ovde više abrova nego na pijacu. Cool.
Posted 6 May 2008 14:24

Nikola said...
U bre, sve same patriote(čitaj radikali i ex komunisti)! Pa takvi ljudi su i doveli Kosovo do nezavisnosti još devedesetih a sada je to samo stavljeno na papir.A ti koji su to predvideli mora da su bili jako vidoviti s obzirom da je i moja baba znala da će Kosovo otići. Nisam DS-ovac čak šta više mislim da su nesposobni ali šta je bilo ko mogao da uradi na Tadićevom mestu po pitanju Kosova,sila Boga ne moli. Sve same patriote ne znaju prva dva stiha himne a hoće da brane Kosovo.A najbolji su mi oni gastarbajteri patriote koji žive na tom trulom i zlom zapadu i traže da naša vojska ide na Kosovo!A možda nam je i karma proradila, setite se kako su Srbi dobili Vojvodinu! A što se tiče otcepljenja Vojvodine to su gluposti pa stanovnišvo vojvodine je 70% srpsko,a navodnim otcepljenjem radikali skupljaju jeftine glasove.
Posted 6 May 2008 17:56

medicus said...
Pazi 'vamo!!! Nikakav ja nisam komunista, daleko od toga. A jos manje patriota, DS-ovac ili Radikal... Ja sam samo jedan objektivni posmatrac, koji pokusava da nadje svoje mesto pod ozonskom rupom! I sve sto sam napisao od pokretanja teme, pa do sada, su cisti i provereni fakti!!! Ja znam da se nekome ne svidja to sto su DS-ovci prodali Kosovo za SSP (mozda bi bolja varijanta bila da su ga vec prodali za direktno clanstvo u EU, ili neke velike pare, ovako su ga samo ispusili), i iza toga stoje svi evropski drzavnici i zvanicnici, TO JE CINJENICA!!!! Kosovo nije izgubljeno 90-ih, vec posle Tadiceve pobede na predsednickim izborima! Pravi progon Srba sa Kosova je poceo, tek sa dolaskom UMNIKA, a okoncao bi se sa dolaskom EULEXA. Sta je bilo sa HARADINAJEM!? jesam li ga ja proglasio nevinim, ili isti sud, koji je ubio Milosevica, jer nije mogao da dokaze njegovu krivicu! (po medjunarodnom pravu, Milosevic je umro, kao nevin covek), isto ce se desiti i sa Seseljem (koji je jedva preziveo strajk gladju - a da vas podsetim, Seselj je najmladji Doktor nauka,u istoriji Evrope, a sedjenje je samo jedna sprdnja sa medjunarodnim pravom!)! I to su CINjENICE, pa svidjalo se nekome, to ili ne. Ista vojska, koju neko ocekuje da salje na Kosovo, nebi imala vise ucinka od bataljona Nikolinih vidovitih baba i tetaka, jer je Tadic (kao ministar vojni), a zatim Sutanovac unazadio vojsku, u svakom pogledu (verovali, ili ne, civilno sluzenje vojske, kao sto je u Srbiji - ne postoji nigde u svetu!!!) A za otcepljenje Vojvodine, najjace se zalaze NENAD CANAK, isti onaj koalicioni partner Tadic Borisa (zapitajte se sto ga Boris ne vodi za sobom po Srbiji kad krene u kampanju!?). Canak je popizdeo kad ga je novinarka pitala, da li je prihvatio stavove DS-a po pitanju Kosova (a Canak se najotvorenije zalagao za otcepljenje Kosova, jos 6-og oktobra 2000, a i ranije) Boris cuti, ne sme da pisne o toj temi! {Pa znate da zbog funkcije predsednika Srbije, nije smeo da potpise nezavisnost Kosova na SSP, vec je dao Djelicu - inace bi odmah po ulasku u Srbiju bio ispracen do centralnog zatvora, zbog veleizdaje} E, a sto se tice broja Srba u Vojvodini, to ti je relevantno (broj Srba u pomalo zaboravljenoj R. Srpskoj Krajini je bio preko 80%, danas manje od 10%, u R. Srpskoj 95%, danas oko 75%, na Kosovu 75%, danas 5% *pr.aut.podaci su priblizni*) Tako da nije bitno, sta tamo neko prica, i soli pamet narodu, BITNO JE CINjENICNO STANJE, koje je kao sto se vidi OCAJNO PO SRBE! I zato jedva cekam DS-ovu pobedu, da bi se oslobodili svih problema, i najzad, kao neka nova mix nacija krenuli u bolji zivot! Izmedju OSECAJA SRPSTVA, PONOSA ISTORIJOM SRPSKOGA NARODA I SVESTI O TOME KO SAM I STA, na jednoj strani, i LAZNE EVROPSKE LjUBAVI, PRLJAVIH NOVACA SA ZAPADA, I NJIHOVIH INTERESA U SVETOJ SRBIJI, ja biram, kao i svaki normalan covek (vac sam napomenuo da nisam patriota) - PARE!!!!!!!! >>A VI?<<
Posted 7 May 2008 12:29

Neko iz mase replied to medicus...
WOW!!! Sad si me iznenadio. Ja non stop govorim da će nam biti lakše bez Kosova. Žao mi tih Srba dole. Mogli smo da ga podelimo. Ko će tu bagru dole da civilizuje? Nek se jebe Evropa i USA sa njima. I ja biram pare i da čuvamo ovo što imamo. Kosovo je izgubljeno još dok je Tito bio živ. Tačnije prodato. Samo ne znam ko je uzeo pare.
Posted 7 May 2008 14:47

kama said...
Ipak mislim da nema smisla da ogovarate ljude koji nisu sa nama. Vi u opste, nemate ni pojma koliki je samodoprinos, sta se radi sa parama od samodoprinosa, ko je duzan da krpi puteve po Kusatku??? A na izborima se zna ko ce pobediti, zato sto narod zna da proceni prave vrednosti-br.1 Boris Tadic
Posted 7 May 2008 16:26

medicus replied to Neko iz mase...
Bio sam sarkastican....
Posted 8 May 2008 01:37
Admin
Admin
Admin


http://kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 2008 Empty odgovori na temu

Počalji od Admin Ned 17 Avg - 13:33:54

medicus replied to kama...
A zasto taj neko ko nije sa nama, nije pre stupanja na funkciju rekao narodu, koliki je samodoprinos, sta se radi sa parama od samodoprinosa, ko je duzan da krpi puteve po Kusatku itd... Kad mu je odgovaralo, obecavao je kule i gradove, a sad nije nadlezan za samodoprinos, za puteve i ostala sranja! A narod, kao sto sam rekao, ne odlucuje na izborima! Rezultate izbora, saznacemo uskoro, kao i sudbinu vlade! A ovde na lokalu, nastavice da nas je*e kako ko stigne!!! I nista nece da se promeni, ni mene kad bi izabrali za odbornika, ili predsednika saveta MZ. I ja bih krao, kao ovi sad (mozda i vise), a znam da bi i svako od vas, jer postoji stara izreka: DAJ COVEKU VLAST, DA VIDIS KAKAV JE! E pa videli smo svi kakvi su, pocevsi od onih na vrhu, pa do ovih nasih govana!!! Zivi bili pa videli, opet ce je*ati lud zbunjenog, a oni su ludi, a mi zbunjeni!!!
Posted 8 May 2008 01:49

Neko iz mase replied to medicus...
A, tako znači. S´tobom čovek nikad nije načisto. Mnogo si mutan, kao da si političar.
Posted 8 May 2008 01:57

medicus said...
Jos gore od toga...
Posted 8 May 2008 01:59

Marko said...
Promašio sam temu malo pre. Pingvini su oni što oblače ona njihova odela za sahrane i venčanja, misleći da u njima izgledaju pismenije. Okupili neke penzionerke okolo i mitinguju.
Posted 8 May 2008 02:14

medicus replied to Marko...
A, kontam... zanimljivo (pingvini, xaxa!) A el imas pojma iz koje su stranke, ionako, ovo je poslednji cetvrtak pred izbore, i izbornu tisinu... siguran sam da su svi poceli da spopadaju narod po centru! Kakva je atmosfera..?
Posted 8 May 2008 02:21

Marko said...
Veselo, narodnjaci trešte (više krče) iz kineskih kasetofona, a mi kao hoćemo u Evropu. c c c (nije 4 S).
Posted 8 May 2008 02:24

medicus said...
Ja necu u Evropu!!!! Hocu u Juznu Ameriku...
Posted 8 May 2008 02:27

Marko said...
Ne znam koje su stranke, video sam Seljine slike. Valjda su svi tamo, gde da se propusti takva prilika. Ako se danas ne odlučim, nikad neću. :-)
Posted 8 May 2008 02:28

Marko replied to medicus...
Pa pusti Pink ako ti je do Južne Amerike! Ali ne večeras. Večeras su turbo mega giga predstavljanja kandidata. Idem da spavam ceo dan. A možda ću i na pecanje. Jebo izbore...
Posted 8 May 2008 02:31

medicus said...
Ja sam se vec odlucio... procitao sam u novinama propagandu partije Goranaca, i toliko me je pogodilo, da sam odlucio da glasam ili za njih, ili za partiju Roma (Cigana)! Jedino se troumim za lokal... Daj savet...
Posted 8 May 2008 02:32

Marko said...
Ma kakav lokal. Ne znam ni ko su ti likovi. Mislim znam, ali niko mi ne uđe u kuću da popričamo, onako u 4 oka, da vidim dal´ laže il´ istinu zbori. Čitam sinoć onih Vučićevih 10 želja na plakati. Razmišljam da se kandidujem sledeći put. Krenem tako kroz narod, pokupim šta narodu treba (kao neka anketa), onda sve to lepo stavim na plakat i obećam da će to biti ako me izaberu. Nije loša fora. Izgleda da deluje. Ipak im Ameri rade kampanju. I pobedio bih.
Posted 8 May 2008 02:39

medicus said...
Ma kakva kampanja... Kampanja im je sranje u odnosu na Borisovu, ili Cedomirovu (imaju PAAARA, jebi ga moze im se da sire dalje)! Nacuo sam glasine da su se Radikali na lokalu podelili, nesto slicno, kao i oni njihovi, sa Majom Gojkovic. Neznam koliko su price tacne, a neznam ni koga da pitam!? OK, znaci ne radikale... a koga onda?
Posted 8 May 2008 02:46

Marko said...
Iskoristiću ustavom zagarantovano pravo da ti ne odgovorim na ovo pitanje. :-)
Posted 8 May 2008 02:50

Marko said...
Nego, koji to Urošević se kupa u Egejskom moru od naših para? Ovog Mao-a nema ni od korova.
Posted 8 May 2008 02:52

medicus said...
Ma nisam pitao za tebe, vec JA za koga cu... Uh... toliki pritisak... (potseca me na situaciju u filmovima, kada neko treba da presece plavu, ili zutu zicu, a ima samo 30sec. pre nego sto balkansko bure baruta explodira!)
Posted 8 May 2008 02:56

medicus said...
Ja jos manje znam za tog Urosevica... ali am siguran da cemo ga upoznati, kad se iz Grcke vrati kao sekretar MZ, ili nesto jos vece... Pozzz, moram da idem! Vracam se veceras...
Posted 8 May 2008 02:58

Marko said...
Onda si trebao da siđeš u centar danas, pa prevagni na neku stranu. Ovako...
Posted 8 May 2008 03:02

Marko said...
Odoh i ja. Na pecanje. Ajd uzdravlje.
Posted 8 May 2008 03:04
Admin
Admin
Admin


http://kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 2008 Empty odgovori na temu

Počalji od Admin Ned 17 Avg - 13:34:24

Nikola said...
Sad sam čuo da se na pijaci danas delile kofice krema, šećer, kafa itd, stajali ljudi u redu.!!! Ja sam ostao bez teksta!!! A vrhunac je bio kada su Bisa i Vukica merile penizonerima krvni pritisak ispred Cmanine prodavnice!
Posted 8 May 2008 06:46

Laki said...
I ja sam sad čuo, pošto sam spavao ceo dan, pa nisam čuo novosti. SPS pre neki dan išao po kućama i davao po 100g kafe. Veljini penzionerima delili smoki (SMOKI PENZIONERIMA!?!-valjda da bi mogli da sažvaću, a sok da se ne zadave) danas. Video sam i te pingvine na +20˙C. Vašar. Još samo gutači plamena i šamani da su došli, da probamo akupunkturu, vudu magije. Ne bi ni znali šta sve ima (nema) da nije izbora u Srbiji. Trebao sam da svratim i pitam, dal´ nisu planirali i neki most da nam naprave, onako usput.
Posted 8 May 2008 10:30

Mao Ce Tung said...
Do jedanestog ako se ne vrati nas visoki predstavnik sa egejskog mora,ljudi propase izbori!!!
Posted 8 May 2008 21:50

Laki replied to Mao Ce Tung...
Meni se čini da je počela predizborna tišina. Sad mu je kasno da se vraća. I ti ne odgovori koji Urošević, ljudi te pitaju a ti se praviš lud.
Posted 9 May 2008 02:35

medicus said...
Evo me... malo mi je dugo trebalo, ali odlučio sam se! Glasaču za 11 (gorance), na državnom nivou! A za lokal, još uvek se nadam nekom čudu, koje će mi pomoći da se prelomim, pre nego što stignem gore u centar! Baš me zanima šta će me sačekati gore! Večeras, rezultate pratim na netu, pa ću povremeno da svratim, da prokomentarišemo (ne)volju naroda! Možda postavim novu temu... ova je ionako izgubila draž... pozzz svima, Fatmir Sejdiju za premijera, a medicus za predsednika!!!
Posted 10 May 2008 20:49

Laki replied to medicus...
Samo da ne ostane ovaj isti (mislim premijer). Videćemo večeras da postavimo rezultate. Ko god bude imao rezultate neka pošalje na mail kusadak@gmail.com
Posted 11 May 2008 02:09

medicus said...
Ma bez brige, tačno u 20:00 šaljem ti mejl, sa zahtevom za novu temu... (bez uvrede, ali ona dobrodošlica na naslovnoj strani ti je potpuno apolitična)
Posted 11 May 2008 04:28

Laki said...
Kombinacija boja je sasvim slučajna. Evo sad sam promenio. Rezultati za par sati.
Posted 11 May 2008 11:51

CICA said...
A ovaj Mao Ce Tung se malo pravi lud!!!
Posted 12 May 2008 02:40
Admin
Admin
Admin


http://kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Izbori 2008 Empty Re: Izbori 2008

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu