KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.

Join the forum, it's quick and easy

KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.
KUSADAK ONLINE! FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RTV Jasenica

Ići dole

RTV Jasenica Empty RTV Jasenica

Počalji od Admin Ned 17 Avg - 12:34:36

10 Nov 2007
Čujem da će mesna zajednica da kupi ovu televiziju. Ne znam samo šta će nam.
Dule M.
Admin
Admin
Admin


http://kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

RTV Jasenica Empty Odgovori na temu

Počalji od Admin Ned 17 Avg - 12:35:29

17 komentara

Igor said...
Replika: Sta sve ja cujem, ali ipak verujem onim sto vidim... Naravno da nam ne treba RTV Jasenica, a i da nam treba stvarno nije moguce da se ona kupi od strane Mesne zajednice... Prvo, zakonski nije moguce, a drugo: I da je moguce Mesna zajednica nema tolika sredstva za kupovinu neceg tako velikog... Kamo srece... :) Licno: drago mi je sto je jedan kusacanin direktor te medijske kuce, jer mislim da to moze samo da koristi Kusatku...
Posted 26 Nov 2007 04:26

Laki said...
Ma i ja sam sumnjao. Ali stvarno, svašta se priča. Veliko selo, velike i priče.
Posted 26 Nov 2007 16:05

DULE said...
Nisam znao da Kusadak ima i tako velike poznavaoce zakona!
Posted 2 Dec 2007 15:52

Nikola said...
Sad mi ništa nije jasno, biće vlasnik ili direktor???????
Posted 12 Dec 2007 19:44

Laki said...
Direktor.
Posted 13 Dec 2007 11:43

Igor said...
Ni ja nisam znao da Kusadak ima ljude koji su ubaceni od strane Azanje, sela koje je nas najveci konkurent, da miniraju i optuzuju svaku aktivnost koja se sprovodi za dobrobit Kusatka, ali sada znam... P.S. Poruka Kusacanima: BOLJI SMO OD AZANJACA, i zato apelujem da se sto vise ljudi ukljucuje u aktivnosti bilo koje vrste kako bi uradili sto vise stvari kojima ce se Kusadak ponositi...
Posted 23 Dec 2007 03:44

Laki said...
Ispade više Azanjaca na sajtu nego Kusačana :) Ko razume, shvatiće.
Posted 23 Dec 2007 15:50

J___O VAS AZANJAC said...
Ovi dvostruki tajni agenti,infiltrirani u nase drustvo unose pometnju,dezorjentaciju i negativno uticu na nase rukovodstvo,tako da sada nasi kmetovi rade ne za Kusadak nego protiv Kusatka!!! Pozdrav dvostrukom tajnom agentu!
Posted 23 Dec 2007 23:24

Nikola said...
Nikad ne bih očekivao ovakvo ponašanje od Igora, ako već hoćeš da se glupiras promeni ime!Mislio sam naravno na onu poruku Kusačanima, kao dete u prvom razredu!Kad si već pomenuo uključenje ljudi u aktivnosti kojima će se Kusadak ponositi, mogla bi mesna zajednica da malo potpomogne stvaranju bežične mreže. Vidiš tu ima dosta ljudi ali nešto nema obećane podrške od mesne zajednice!
Posted 24 Dec 2007 06:38

Ivana said...
Nista ti nisi uradio,niti ces uraditi!Svi ste vi isti!!!
Posted 24 Dec 2007 09:09

ANNA said...
Kume mogao bi da me zaposliš! :)
Posted 27 Dec 2007 06:36

Grendel said...
Sta je sada bilo,a? Kukate da nemate kintu a kupujete televiziju? Eeeee Kusacani,jebu vas kmetovi na celu sa "svijetlom zvezdom istoka" Igorom Gajic! Dozvoljavate da vas jebe 2g mozga! jezivo
Posted 18 Jan 2008 09:39

Grendel said...
e Igore okani se terminologije kada nemas veze sa zdravim razumom. Jedino sto ti na govorima ide od ruke to je ispustanje neartikulisanih zvukova ispred govornice,npr.aaaaaa,hmmm. Samo krkljas i zamuckujes kao i svi lazovi,klinicki dokazano! Ovo kazu tvoji najblizi "saradnici" a ja samo prenosim!
Posted 18 Jan 2008 09:45

Nikola said...
Pa sad šta dokazuje ne znam, ali da se mnogo cuje, aaaa,hm cuje se. :)
Posted 24 Jan 2008 12:44

Gedza said...
Deste bre Kusacani. Najaci ste na svetu majke mi.
Posted 6 Aug 2008 04:04 |
Admin
Admin
Admin


http://kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu