KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.

Join the forum, it's quick and easy

KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.
KUSADAK ONLINE! FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008.

5 posters

Ići dole

Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008. Empty Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008.

Počalji od Laki Čet 16 Okt - 21:26:43

Bira se između dve opcije. Koje, ne znam. Poželjno je prisustvo što više ljudi, da posle ne bi kukali kad vam oni "drugi" zasednu gore.


Poslednji put izmenio Laki dana Sre 16 Sep - 11:55:30, izmenio ukupno 3 puta
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008. Empty ...

Počalji od medicus Čet 16 Okt - 23:58:16

Hajde molim te malo detaljnije... o čemu se radi, kakve opcije, kakvo kukanje!? Question
Hehe ''Zbor građana sela'' jedva čekam da vidim na šta će sa liči taj Zbor seljaka!? Ja sam mislio da je zakonom regulisano da se narodni predstavnici biraju na tajnim izborima... zbor je valjda ukint, još u staroj Grčkoj! Pa... ionako je svejedno, zar je važno koga ćemo izabrati... svi obećavaju kule i gradove, tako ko god da pobedi (tj. bolje pokrade glasove), nama će teći med i mleko!!!
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008. Empty Re: Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008.

Počalji od Laki Pet 17 Okt - 14:30:28

I ja sam mislio da je tajnost glasanja svetinja. Očigledno u Kusatku nije. Bio sam na onom čuvenom zboru u Kosovcu pre dve tri godine. Bilo zanimljivo. Prvo oni nešto pričali, mi mitingovali i na kraju jedni na jednu, drugi na drugu stranu. Propast. A tek priče - "Ja ne mogu da glasam za njega (onog prvog) zato što mi je on (onaj drugi) rođak iako ga baš nešto ne volim...". Mada i dalje ne kapiram čemu to. Bili smo na izborima, glasali. Većina formirala vlast. Sad nešto izmišljaju. Još se mi učimo demokratiji. Ne znam skoro ništa. Otprilike da je sa jedne strane DS-SPS, a sa druge DSS-NS. Valjda. Gde su radikali, nemam pojma. Dobra stvar je što sam čuo da će konačno početi da asfaltiraju puteve po Kusatku. Valjda nije prazno predizborno obećanje Neutral Neutral Neutral
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008. Empty ...

Počalji od medicus Pet 17 Okt - 14:48:14

Ma jok... odakle ti to "prazno obecanje". Ono jest' da su se i januarska i majska obecanja brzo zaboravila... ali to nikome ne smeta da na ime mesne zajednice digne kredit za obnovu i razvoj (i pare stavi u dzep)! Cudno mi je sto se sve desilo tako brzo, jer uopste nisam upucen, nista neznam, ni zasto se zboruje, ni ko placa to, ni ko organizuje... Zar nije juce na pijacu bilo neko obavestenje, da li su ove nase glavesine mozda objavili po banderama (javni servis, evropskog kusadka) neke plakate o razlozima za zbor!?
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008. Empty ...

Počalji od medicus Pet 17 Okt - 14:50:54

A iskreno i te dve opcije su, kao da biras da li ces za rucak da jedes ili gliste ili skakavce....
Nezna se koji nas vise upropastise... Izgleda da sada biramo one, koji ce da nas najzad dokrajce!!!
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008. Empty Re: Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008.

Počalji od Laki Sub 18 Okt - 22:25:29

I izabrali smo. Oni drugi se nisu ni pojavili. Ne znam i što bi. Preko 300 ljudi je bilo. I svi glasali za isto. Više je ličilo na konvenciju SPS-DS-SPO... Ja sam ionako zakasnio na glasanje. Još je samo Tito falio, jedna partija pa glasaj!
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008. Empty Re: Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008.

Počalji od Laki Ned 19 Okt - 11:22:30



Poslednji izmenio Laki dana Sub 3 Apr - 2:22:33, izmenjeno ukupno 1 puta
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008. Empty Re: Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008.

Počalji od Tuberanka Ned 19 Okt - 11:44:18

Pih!!!!!!! Zaboravila sam kameru. No No No
Tuberanka
Tuberanka

Ženski
Godina : 38

Nazad na vrh Ići dole

Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008. Empty Re: Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008.

Počalji od Pirat iz Šumadije Ned 19 Okt - 23:58:37

Samo kad ispratismo ovog Krastavca. Daleko mu lepa kuća. Ovakvog ne videsmo nikad. Nadmaši sve prethodne i to za kratko vreme.
Pirat iz Šumadije
Pirat iz Šumadije

Muški
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008. Empty ...

Počalji od medicus Pon 20 Okt - 14:44:26

E ajde, sad neka mi neko napokon, objasni u kratkim crtama, sta se izdešavalo, ko se smenio, ko je zakmetio... el zna neko imena... Ako se dobro sećam, krastavc je iz ds-a, a ako je jednoglasno izabrana koalicija ds-sps-spo, ko je sad tu lud, a ko zbunjen! meni sve liči na ono ...Sjaši Kurta, da uzjaše... i kako se sad zvanično zove naš kmet!? :suspect:
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008. Empty Re: Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008.

Počalji od Laki Pon 20 Okt - 19:41:49

Pa ti kao da si vidovit. Baš to. A ostalo... Pa, nemam pojma. A verovatno me i ne zanima. Odavno tvrdim da se retko ko normalan bavi politikom. Ako se ovo na lokalu zove politika. Za političara se ide u školu... Sleep Sleep Sleep
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008. Empty Re: Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008.

Počalji od Laki Sub 8 Nov - 1:08:30

Večeras kad sam krenuo na posao video sam mašine kako asfaltiraju put u Pantićima. Znači ipak nije prazno obećanje. Sutra odoh na čast. Da se malo provozamo i da proverimo kvalitet.
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008. Empty Re: Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008.

Počalji od Laki Sre 16 Sep - 11:53:14

Ево безмало прође годину дана, а путеви неасфалтирани. Почели пре 20ак дана да раде пут кроз Почевицу, квалитетно крпљење је у питању. Само брате споро. Опет ћу да помињем гасовод, али тако се ради. Ови за путеве, кад год их видиш они хватају 'ладовину.
Кусадак - Азања нетакнут. Боље да се иде кроз њиве кад се скине летина.
Марковићи, наш најкраћи пут до пруге и главног пута нетакнут.
Косовац - "Буди Бог са нама". Ја се овима из Ласте дивим како они терају аутобусе тамо. Негде су рупе безмало веће од аутобуског точка. Ево и једне антологијске слике да се подсетимо мало како су људима одлазили ауспуси и доњи трап.

Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008. Put%20u%20kosovcu%20%282%29 Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008. Wxulo#5222108134187085250
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008. Empty Re: Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008.

Počalji od medicus Sre 16 Sep - 20:09:11

He he... U potpunosti delim tvoje viđenje!
Voleo bih da dodam nešto, ali sve što kažem, bilo bi suvišno!
Mada... dosta sam toga i rekao u predhodnim postovima! Very Happy
Živela demokratija!
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008. Empty Re: Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008.

Počalji od Admin Sre 16 Sep - 21:02:23

Živela Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008. 686605
Admin
Admin
Admin


http://kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008. Empty Re: Zbor građana u domu, 18. oktobar 2008.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu