KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.

Join the forum, it's quick and easy

KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.
KUSADAK ONLINE! FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali Džak i sijalice

4 posters

Ići dole

Mali Džak i sijalice Empty Mali Džak i sijalice

Počalji od Pirat iz Šumadije Sre 9 Dec - 22:12:25

Ako ste se pitali zašto više od godinu dana (Od Aranđelovdana prošle godine) nema sijalica pored groblja kad se krene za Kosovac, porazbijao ih je gore imenovani. Ovi što trebaju da ih menjaju neće da ih zamene jer kažu da će opet da ih razbije. J... ti logiku.
Pirat iz Šumadije
Pirat iz Šumadije

Muški
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Mali Džak i sijalice Empty Re: Mali Džak i sijalice

Počalji od medicus Sub 19 Dec - 17:56:39

Ne znam, do duše, ko je Mali Džak, ali znam da je odaaaavno prošlo vreme, od kad je trebalo da Kusadak dobije policijsku ispostavu sa 24-oro časovnim dežirstvom!
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Mali Džak i sijalice Empty Re: Mali Džak i sijalice

Počalji od Laki Ned 20 Dec - 3:56:40

Apsolutno se slažem, mada mi se čini da ni oni ne bi izlazili iz kafana, kao i ovi sad kad dođu u patrolu.
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Mali Džak i sijalice Empty Re: Mali Džak i sijalice

Počalji od medicus Ned 20 Dec - 9:25:03

Ha Ha Ha... Very Happy
Imaš pravo, al' jeßeš ga, za početak i to je nešto, bar ne bi bilo problema u kafanama!
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Mali Džak i sijalice Empty Re: Mali Džak i sijalice

Počalji od Laki Pet 15 Jan - 22:32:45

Prođoh večeras pored groblja, kad ono sija, pokojnici ne mogu da odmaraju koliko svetli. Samo ima jedna mana (ili prednost) , sada se mnogo bolje vide rupe na putu. Krpljenje istih je bilo maltene uzaludno... Jadno je da je krpačina trajala samo mesec-dva. Toliko o kvalitetu radova. A neko je dao pare. Za šta? Sad ćemo opet da čekamo 5-6 godina dok isti put dođe na red.
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Mali Džak i sijalice Empty Re: Mali Džak i sijalice

Počalji od medicus Pet 22 Jan - 13:38:34

Čekaj čekaj... sa' će izbori za koju godinu, a svi znamo da se najveći inžinjerski poduhvati, ostvaruju upravo pred izbore! Čak su i grčki filozofi, pokušavli da otkriju tajnu predizbornih gradnji, i zaključili su da to ima veze sa fotosintezom kod pljosnatih crva!
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Mali Džak i sijalice Empty Re: Mali Džak i sijalice

Počalji od Pirat iz Šumadije Pet 21 Maj - 14:24:14

Takmičenje u razbijanju se nastavlja. Danas je mali Guskin, tako mi reče neki deka koji ih je sreo posle (i njega gađali), razbio praćkom dve sijalice baš pored groblja. Ostala dvojica ne znam čiji su. Baš preksinoć sam video da još samo dve-tri sijalice i rade. Vandali, huligani ili možda samo navijači FK "Železničar"?


Poslednji izmenio Pirat iz Šumadije dana Sub 22 Maj - 9:45:10, izmenjeno ukupno 1 puta
Pirat iz Šumadije
Pirat iz Šumadije

Muški
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Mali Džak i sijalice Empty Re: Mali Džak i sijalice

Počalji od hellboy Sub 22 Maj - 5:28:44

Au stoka sve bi ja to po'apsio ako su stariji,a ako su klinci naucio pameti.
hellboy
hellboy

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Mali Džak i sijalice Empty Re: Mali Džak i sijalice

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu