KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.

Join the forum, it's quick and easy

KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.
KUSADAK ONLINE! FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero....

4 posters

Ići dole

Znate li da plivate?

Jezero.... I_vote_lcap70%Jezero.... I_vote_rcap 70% 
[ 7 ]
Jezero.... I_vote_lcap30%Jezero.... I_vote_rcap 30% 
[ 3 ]
Jezero.... I_vote_lcap0%Jezero.... I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 10
Back
 
 

Jezero.... Empty Jezero....

Počalji od Laki Ned 26 Jul - 4:42:48

Da ne kažem bara. Ja sam tu naučio da plivam, kao i dosta Kusačana. Međutim, to je važilo kad sam ja bio mali i pre toga. Neki dan smo razgovarali onako u društvu i kad sam čuo da većina mlađih od mene ne ume da pliva nisam mogao da verujem.
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Jezero.... Empty Re: Jezero....

Počalji od medicus Sre 29 Jul - 9:47:53

Evo nešto sa naučne strane: svako živo biće, pa i čovek kad se rodi, ima urođeni instinkt za održavanje na vodi - ne pliva baš kao Čavić, ali svejedno, dovoljno da mu mnogi odrasli pozavide! Naravno, sve se to iz straha roditelja da puštaju dete u vodu - zaboravi!
Elem... Učio Mujo sinčića da pliva i pošto ga je spustio u vodu, odmakao se i počeo da ga bodri:
-Maš' ruč'cama Muj'ce, maš' ruč'cama bolan... Ma maš' ruč'cama mater ti malu! Tako, Muj'ce...
Ma maš' ruč'cama...
Maš' ruč'cama bolan!
Maš' ruč'camaa!!!
MAŠ' RUČ'CAMA!!!
.
.
.
E jeb'ga...
P.S. Naše jezero je bruka za selo! I tu nema diskusije! Svi znamo šta može da bude, a svi vidimo - šta jeste...
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Jezero.... Empty Re: Jezero....

Počalji od Pirat iz Šumadije Pet 11 Sep - 23:05:51

И ја сам тамо научио да пливам
Pirat iz Šumadije
Pirat iz Šumadije

Muški
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Jezero.... Empty Re: Jezero....

Počalji od vlastimir Sre 7 Apr - 14:33:16

Da, lako je reci bruka za selo (u vezi cistoce jezera). Ali da li je neko vodio i malo racuna o tome da ne baca one prazne flase i ostalo smece u i pored jezera. Nego kada se pravi skup-rostilj za prvi maj i tako slicno, vazno je da se prazne vlase "frlju" u zbunje (naravno da niko to nije video, a i ako je video - nista).
Malo bi trebalo voditi racuna o tim stvarima.
I ja sam kao i vecina Kusacana tamo bio na kupanju (e, davno je to bilo) i tada je jezero bilo mnogo, mnogo cistije nego danas.
pozdrav.....

vlastimir

Muški
Godina : 57

Nazad na vrh Ići dole

Jezero.... Empty Re: Jezero....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu