KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.

Join the forum, it's quick and easy

KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.
KUSADAK ONLINE! FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...idem do gačića..

3 posters

Ići dole

...idem do gačića.. Empty ...idem do gačića..

Počalji od medicus Uto 30 Dec - 17:15:22

Kad sam za Svetog Nikolu iš'o, što se kaže, od kuće do kuće... pokupio sam mnoštvo raznoraznih 'abrova, nekih normalnih, a nekih ne. Razmišljajući na tu temu, i sklapajući kockice, sklopio sam i čitavo moje viđenje priče... Naime, Gačić je, kako kažu stari ljudi, puk'o!!! Počeo je da otpušta radnike, priča se da duguje i Bogu i Miškoviću, da ima problema u porodici i naravno da planira da počne zatvaranje prodavnica sa periferije sela! E sad, mislim, sad je u trendu ta svetska ekonomska kriza, pa mislim zeza se čovek, igra se biznisa i to... Međutim, kada sam sad čuo da je zaista otpustio nekolicinu radnika, i zatvorio prodavnicu u Kosovcu, počelo je da mi sumnjivo miriše ta rabota! S'obzirom da je on takoreći, javna ličnost u Kusadku, mislim da uopšte nije problem ogovarati ga, ali sam za svaki slučaj temu stavio ovde, u anarhiju...


A, da...
santa santa santa santa santa
ho ho ho...

Srećan 30_i decembar (jer svaki dan može biti Nova Godina)
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

...idem do gačića.. Empty Re: ...idem do gačića..

Počalji od Pukovnik23 Uto 30 Dec - 17:58:24

Koju prodavnicu je zatvorio, u Gacicima?

Pukovnik23

Muški
Godina : 41

Nazad na vrh Ići dole

...idem do gačića.. Empty Re: ...idem do gačića..

Počalji od Laki Uto 30 Dec - 19:31:10

Ne verujem, mislim da je onu drugu u Radojkovićima. a stvarno se tako priča i da je plata radnicima za prošli mesec bila 6000din (slovima šest hiljada dinara!!!). Nego Pukovniče, kako ta kriza tamo preko bare, jel' stvarno onako kako se priča na CNN-u?
Laki
Laki
Admin

Muški
Godina : 47

http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

...idem do gačića.. Empty Re: ...idem do gačića..

Počalji od medicus Uto 30 Dec - 21:41:28

Čujem se ja svaki drugi dan (poslovno), sa mojim prijateljem iz Las Vegasa (slovima - Las Vegasa), i često mi opisuje kako način života, tako i sistem u obećanoj zemlji! Pa smo se i dotakli ove jekonomske krize... Kaže da su malo zataškali ovi na vestima, znaš, da se sad ne osile Kina i Rusija... Jadna sirotinja i raja najviše pati, tj. oni koji ceo život žive na kreditima, i ratama, pozajmicama... i uopšte svim tim jekonomskim zajebancijama! Xey, prokomentarisa mi preksinoć, da je (ako ste čuli na vestima), pao sneg, posle 8-10god. Na 10sm. nastao opšti haos, blokiran čitav grad, 10 miliona ljudi nezna šta će sa sobom... e to je haos i kriza, kaže... Jebote, kako žive ti ljudi... ništa mi nije jasno! Ej, 10CM!!! Mada moram da priznam, da i mi poprimamo vrednosti zapada, i vrlo se lako prilagođavamo na njih... Očekujem jednog jutra u ''jutarnjem programu'' vesti:
-I ove godine sneg je iznenadio putare
-Nije pao!
medicus
medicus

Muški
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

...idem do gačića.. Empty Re: ...idem do gačića..

Počalji od Pukovnik23 Sre 31 Dec - 20:07:01

Laki brate, kriza nego sta! Sve vise beskucnika na ulicama i u metrou (mada ih je uvek i bilo). Bas me je jedan beskucnik crnac pitao pre sat vremena da mu kupim rucak, mislim se nesto, neka ti kupi Obama jebo ti on kevu, crnci kao crnci zive na socijali i uopste se ne trude da nadju posao. Sve u svemu, kako je krenulo, moguce je da mnogobrojna Srpska kolonija u Chicagu pocne da se pakuje polako, prvo za Kanadu jer je tamo zivot bolji ili u Evropu ili nazad u zavicaj. Amerika zanje ono sto je posejala, jos kad se ostvare Srpske kletve jebali su kevu, ima da se raspadnu gore nego bivsa SFRJ. Pozdrav, i Srecna Nova Godina!

Pukovnik23

Muški
Godina : 41

Nazad na vrh Ići dole

...idem do gačića.. Empty Re: ...idem do gačića..

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu