KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.

Join the forum, it's quick and easy

KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.
KUSADAK ONLINE! FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Đakovi dani 2007

Ići dole

Đakovi dani 2007 Empty Đakovi dani 2007

Počalji od Admin Pet 15 Avg - 23:56:26

1 Nov 2007
Šta mislite o Ðakovim danima, da li je to manifestacija koju treba nastaviti ili bespotrebno trošenje novca, kako ste se proveli?
Maja, Kusadak
Admin
Admin
Admin


http://kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Đakovi dani 2007 Empty Odgovori na temu

Počalji od Admin Pet 15 Avg - 23:58:44

31 komentar

Laki said...
Ne znam. Nisam bio tu. Nije loše. Malo seljački, ali deluje. Poz za Maju.
Dana 8 Nov 2007 17:22 |

DULE said...
Manifestacija OK ali ima mnogo stvari koje su me stvarno IZNERVIRALE!!! Zamislite, npr. jedan zeleznicar koji za mesni samodoprinos odvaja mesecno 600 din. pod satrom je morao da plati pivo,koje je 100x vec platio,a tamo neki dousnici,tajkuni,licimuri,strani placenici i neki JAKI prijatelji nasih kmetova locu li locu! Dodela nagrada, prava katastrofa! Najlepsa -NASA,najbolja -NASA,mozda i jeste ali se to tako ne radi.
Dana 12 Nov 2007 23:02 |

Marko said...
Meni je bilo super. Jos kad bi cesce bilo nesto slicno, bilo bi super. Bas sam se super proveo.
Dana 19 Nov 2007 13:28 |

Laki said...
Super!
Dana 21 Nov 2007 06:48 |

Igor said...
Sto se manifestacije tice moramo da znamo da je svaki pocetak tezak i da greske uvek postoje, jer ko radi taj i gresi... Onaj sto nista ne radi i ne ukljucuje se u bilo kakve aktivnosti ne moze nista da pogresi a i ne moze nista da pomogne u tome da bude bolje... Najlakse je posmatrati sve sa strane i kritikovati sta ne valja... Sto se piva tice, mislim STRASNO!!!! Prvo, ni jedan dinar od samodoprinosa nije dat za manifestaciju vec za slavu Mesne zajednice... Drugo, zamislite varijantu da se organizuje manifestacija gde ce svaki gradjanin kusatka (oko 6000 stanovnika)moci besplatno da popije jedno pivo... E tu se vidi seljacki mentalitet, sto Laki kaze... Kusacani jednostavno moraju da shvate da na toj manifestaciji trebaju da predstavljaju domacine a ne goste... Naravno od nas samih zavisi buducnost ove manifestacije... Sto se mene tice podrzavam svaku akciju koja ce reprezentovati Kusadak u najboljem svetlu... Toliko... Pozdrav!
Dana 26 Nov 2007 04:03 |

Laki said...
Brate, još su počeli i da me citiraju!!! :) Hvala Igore na ovako iscrpnom odgovoru. Ja sam zato i pokrenuo ovaj sajt (malo akcije). Očekuj ovde reklamu za sledeću godinu. Naravno besplatno!
Dana 26 Nov 2007 16:26 |

DULE said...
6000 STANOVNIKA UKLJUCUJUCI ZENE,DECU I STARCE! Ja nisam pricao ni o kakvom besplatnom picu,nego o diskriminaciji. I treba svi svoje da plate,a ne neki raznorazni pederi da odlucuju o tome ko ce ga platiti,a ko ne. A sta je bilo sa onim cirkusom od izbora za najlepsu i najbolju!? I samo vi organizujte ta slavlja trosite narodske pare ,a putevi rupa do rupe jos nam treba da ukinu bus za Mladenovac i onda ste sve kako treba uradili!? Da se razumemo,nisam protiv manifestacije,naprotiv i treba nam tako nesto ali opet mora se znati sta je prioritet da kusadak u najboljem svetlu pokazemo!!!
Dana 28 Nov 2007 01:19 |

Grendel said...
Ej,Rasprodaja nije ti lose ova navlakusa za Kusacane! Samo seljoberi nemaju pojma sta znaci rec FORUM! Objasni im ti,da se ja ne zameram sa njima! Ljudi,dajte malo mozga ovde,ne dozvolite da samo Rasprodaja razmislja!
Dana 11 Dec 2007 09:22 |

Grendel said...
Majo,ne seri svega ti! Djak je selevcanin,jebo te on!
Dana 11 Dec 2007 09:26 |

Maja said...
A odakle ti to da je iz Selevca? Ima mene ko da j... seljaku!!!!!!
Dana 11 Dec 2007 11:15 |

Igor said...
Ne znam koje ovaj Grendel,ali rec seljak je za njega epitet ili pak opisni pridev u svakom smislu te reci... Vidi se da covek ima jednu veliku vrlinu: kaze malo ali glupo... Tako da decko, moj ti je savet da ukoliko vec hoces nesto da kazes onda prvo razmisli tim mozgom kojeg pominjes, ukoliko ga nisi negde zaturio u glavi, i nauci da se pristojno izrazavas jer to je prva stvar koja treba da se postuje na FORUMU... P.S. "Istorija je uciteljica zivota", tako da prelistaj jos malo te knjige iz istorije..., ko zna, mozda ces pronaci da ti je deda bio turcin...
Dana 23 Dec 2007 03:25 |

Grendel said...
Samo me zanima ko mi to soli pamet? Igor??????? Znam samo jednog Igora iz Kusatka,ali o njemu ne bih... Zabranjeno je maltretirati forumase. siuran sam da je komentar poslao RASPRODAJA! Jebacu te u usta,da znas!!!
Dana 23 Dec 2007 07:29 |

Rasprodaja said...
Sad sam video, komentar je autentičan, poslat sa istog kompa kao i svi ostali Igorovi postovi. Pozdravila te Maja preko p.p. Raspitivala se ko si? Nisam joj rekao.
Dana 23 Dec 2007 16:06 |

Nikola said...
Grendel, čak i da je Đak bio Selevčanin(a nije) ne govorimo o tome već o manifestaciji. A ti Igore ne prosipaj mi tu fraze "HISTORIA MAGISTRA VITA ES",kad ni ti do prekjuče nisi znao ko je Đak, a sad se tu gađaš sa istorijskim činjenicama, da nije bilo njega manifestacija bi se zvala Kusdački dani (mnogo važno)ili sl. A što se tiče organizacije, pa nije bilo loše uspeli ste da okupite skoro celo selo od 5 do 85 godina, tako da za jedno selo i nije loše!
Dana 24 Dec 2007 08:08 |

Ivana said...
Pa i nije bilo tako lose.Nadam se da ce sledece godine biti bolje.Nisu bas neke lepotice pobedile,ima u Kusatku i lepsih.Mislim da je to neka namestaljka.
Dana 24 Dec 2007 08:26 |

XeX said...
E ovo je dobro za turizam. Živeo Đak!
Dana 27 Dec 2007 14:02 |

Laki said...
Ako je Đak bio Selevčanin, onda mora da je bio mnogo bogat svojevremeno kad je imao vikendicu u centru Kusatka :)
Dana 27 Dec 2007 19:21 |

Milan said...
Čujem da će sledeće godine biti organizovano takmičenje mokre majice u fontani ispred doma. Sumnjam, ali lepo zvuči.
Dana 27 Dec 2007 20:54 |

Nebojsa said...
Ivana je u pravu,nego sta da je bila namestaljka! [cenzurisano] nas vode,samo gde!? Rekli su svi koji su pre njih bili, a krali "ODGOVARACE", i sta je bilo... i ovi su ista [cenzurisano]!
Dana 28 Dec 2007 17:34 |

Milan said...
Sve su to licimuri!
Dana 30 Dec 2007 04:04 |

Ivana said...
Ne zaboravite da je fontana radila samo nekih mesec dana,i to za vreme Đakovih dana.A sta je bilo posle???
Dana 21 Jan 2008 02:08 |

Laki said...
Udario mraz, popucale cevi. :)
Dana 23 Jan 2008 02:17 |

M... said...
Samo tako nastavite!
Dana 15 Feb 2008 17:02 |

istoriju pisu pobednici.... replied to Igor...
istoriju pisu pobednici....
Dana 24 Apr 2008 01:58 |

Mladen , Kosovac said...
Zivim bogu iza nogu i nikada ne znam da li ce naici autobus za centar ili je otisao . Krajnje je vreme da Kusadak kao jedno od najvecih sela u Srbiji dobije svoj organizovani prevoz . A sto da ne . Imamo fala bogu vozaca dobre volje i naroda koji bi rado sve to placao . NPR 3 linije 1) Kovacevac stanica - Pocevica zapis ,preko kosovca i centra 2) Kosovac breg - mlin - kusadak stanica 3) Rabrovac stanica - centar - manastir Pinosava (jezero) Ko moze bolje da poveze selo sa manje linija neka kaze I to najbolje TROLEJBUSKIH - uzmeo od beograda neka 3 stara remontujemo i teraj . Postavljanje zica - radna AKCIJA ! Sto da ne , bar da deca leti ne gluvare do 5 ujutro . Ko radi ima benificije na prevoz - dozivotno u skladu sa pomoci . Ako smo mogli sami da asfaltiramo puteve mozemo i ovo - drzava nas je zaboravila . A kasnije - ko zna . Razresujem se svih autorskih prava i ko ima prara neka ovo stampa i lepi po selu - ja nemem lasta me je odrala - nemaju KONKUENCIJU ! Pozitivne odgovore na komentar cu smatrati za Vase pristajanje i dalje cu se za ovu temu angazovati
Dana 13 Jul 2008 12:48 |

Dragan said...
MA kavi djakovi dani, bolje da se sakupite i sav korov po selu da ocistite.narocite levo i desno oko puta .zasto ja ovo uopste i pisem je.es rad zato je tako i lepo. lepo nam je u selu ima sta i da pokazemo gostima ..... bas je to smesno djakovi dani ps. ima li tu gibanica ? :)
Dana 17 Jul 2008 04:29 |

Mare replied to Dragan...
"narocite levo i desno oko puta" :-) Jok, napred i nazad od puta :) :) :) :) :)
Dana 17 Jul 2008 07:50 |

Mare replied to Mladen , Kosovac...
Neki ovde imaju veću maštu od Tolkina. Gledaj to sa vedrije strane, možeš da kupiš kuću za džabaka, samo što do nje treba da dođeš kroz njive, to je druga stvar. Šta se dešava sa Đakovim danima, jel ima ove godine, niko ništa ne pominje?
Dana 17 Jul 2008 08:00 |

medicus said...
Sve to sa korovom, putevima, tramvajima je vec za neku drugu temu, ali apsolutno podrzavam inicijativu, da se, recimo, novac koji se izdvaja za đakove dane (ako bude aktuelno kao i prošle, mada ne verujem, izbori su bili, koji će to sad kur*c), za 2-3god. skupi i potroši na nešto, što će ostati i našoj deci!!! A posle toga da se pišu peticije, molbe i pretnje organima (xexexe) vlasti, za izmeštanje železničke pruge, i regionalnog puta trasom ŽS.Kovačevac-stari mlin-novi mlin-peskuša-ŽS. Ratare!!! I još mnogo mnogo toga... Nije nemoguće ljudi! Verujte mi... Samo nam treba jedinstvo i ideja!!!
Dana 30 Jul 2008 04:21 |
Admin
Admin
Admin


http://kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu