KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.

Join the forum, it's quick and easy

KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.
KUSADAK ONLINE! FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanja za šampiona

Ići dole

Pitanja za šampiona Empty Pitanja za šampiona

Počalji od Admin Ned 17 Avg - 12:51:59

27 Dec 2007
Emisija ˝Menjam ženu˝ po meni je jedna velika glupost u odnosu na kviz u kome je učestvovao naš Darko Nikolić - Daša i u kome je uspeo da dođe do finala. Ali narod ko narod, niko ni da pomene Darka da je bio u kvizu. Ali zato oko menjaže se pričalo danima. I šta mislite ko nas je lepše predstavio kao jedno od većih sela u Srbiji?
Ðole
Admin
Admin
Admin


http://kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za šampiona Empty Odgovori na temu

Počalji od Admin Ned 17 Avg - 12:53:01

11 komentara

Laki said...
Svaka čast! Pitanja uopšte nisu bila laka, ali je Daša odgovarao kao da je odgovore pročitao pred sam početak emisije. Obično čovek poznaje par oblasti o kojima dosta zna, ali je mene zapanjilo njegovo enciklopedijsko znanje. Još jednom, svaka čast!
Posted 27 Dec 2007 19:27

Nikola said...
Narod ko narod, emotion im zavrteo mozak.U svakom slučaju Dašin uspeh u kvizu i ona glupost sa salašima nisu za poređenje. Dašo svaka čast!!!!!!!!!!
Posted 30 Dec 2007 18:39

Grendel said...
Pa ja ovo vise ne mogu da slusam! Jbt,pa vi niste normalni. Ej Susteru,sto ne izbacis neku pametniju temu? Sta koga zabole d... za njihovo ucestvovanje u kvizovima???? A tek sto ti ova dvojica daju podrsku... Nemam reci! Kako si prosao za Novu??? To mene zanima!
Posted 6 Jan 2008 09:05

Grendel replied to Nikola...
Nikola!!!!!!!! Prestani da pametujes! Question pour les championes je namestaljka
Posted 6 Jan 2008 09:09

Laki said...
Mnogo ti nešto kritikuješ ljude ovde. Zapitam se ponekad koji su razlozi za to. Da li ti uopšte kapiraš šta su ljudi hteli da kažu??? I kad smo već kod ˝pametnih˝ tema, nisam primetio da si poslao neku do sad!
Posted 8 Jan 2008 12:44

Triton said...
Daso svaka cast!!!Gde si Nidzo sta ima novo???
Posted 25 Jan 2008 09:31

Nikola said...
Triton ovo ti nije chat,ako imaš neku poruku namenjenu meni postoji SMS!!!!
Posted 30 Jan 2008 09:09

Grendel said...
odakle reklama za kn filtere ovde,a?
Posted 8 Feb 2008 09:21

Laki replied to Grendel...
Kakvi filteri???
Posted 9 Feb 2008 16:21

ŽANA said...
Pozdrav za Dašu i želim mu još uspeha!
Posted 15 Jun 2008 15:22
Admin
Admin
Admin


http://kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu